Informacje

Klinika Mediq to niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, świadczący usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, leczenia specjalistycznego jak zarówno leczenia zamkniętego.

Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia zapewnia ubezpieczonym pacjentom dostęp do wykwalifikowanej i kompleksowej opieki medycznej. Personel medyczny stale podnosi swoje kwalifikacje aby zapewnić pacjentom świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Rozwijanie, modernizacja i wykwalifikowany personel nadaje placówce miano nowoczesnej kliniki na wysokim poziomie. Wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom pacjentów oferta dostępnych usług w naszej klinice jest na bieżąco uzupełniana o nowe świadczenia. Systematyczny rozwój i doświadczanie sprawił że, wypracowaliśmy pozycje lidera w dziedzinie okulistyki, zyskując wysokie uznanie w oczach pacjentów.

Udziały w różnorodnych rankingach potwierdzają profesjonalizm wykonywanych usług i dają satysfakcje że jesteśmy doceniani przez rzeszę klientów.

Oprócz oddziału okulistycznego nasi pacjenci mogą liczyć na świadczenie usług z zakresu: rehabilitacji, stomatologii, psychiatrii, lekarzy specjalistów, diagnostyki, laboratoriom  oraz medycyny estetycznej. Nasi pacjenci od 2013 roku mogą korzystać ze świadczeń komercyjnych na równie wysokim poziomie w oddziale przy ul Fabrycznej 6/22 w Warszawie. Oddział w Warszawie pozwala pacjentom na dostęp do wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny, rehabilitacji, ortopedii i okulistyki.