Wyniki badań laboratoryjnych

Odbiór wyników badań laboratoryjnych
dostępny jest już na naszej stronie:

Odbierz wyniki

Endoskopowe operacje odcinka lędźwiowego kręgosłupa w Klinice MEDIQ w Legionowie

Endoskopowa chirurgia kręgosłupa jest najmniej inwazyjną techniką polegającą na przeprowadzeniu zabiegu za pomocą endoskopu, co wpływa na minimalizację uszkodzenia mięśni przykręgosłupowych. Endoskop połączony z kamerą umożliwia lekarzowi lepszą wizualizację operowanego miejsca poprzez powiększenie najdrobniejszych szczegółów, takich jak struktury kostne, mięśniowe, a przede wszystkim te nerwowe, znajdujące się w kanale kręgowym.

Z uwagi na znikomą inwazyjność procedury zastosowanie zabiegu zmniejsza także dolegliwości bólowe pacjentów, uraz chirurgiczny jak również pozwala na otrzymanie satysfakcjonującego efektu kosmetycznego w postaci niewielkich blizn. Niewątpliwą korzyścią dla pacjentów poddawanych zabiegom endoskopowym jest również szybsza rekonwalescencja i powrót do codziennych aktywności życiowych i zawodowych.

Operacje endoskopowe są również alternatywą dla chorych, którzy z uwagi na wiek lub choroby współistniejące, nie mogą zostać zakwalifikowani do zabiegu technikami tradycyjnymi.

Operacje przeprowadza dr Arkadiusz Wilk.

Potrzebujesz konsultacji? Umów się na wizytę 22 774 26 40