Podstawowa Opieka Zdrowotna

Podstawowa opieka zdrowotna MEDIQ Legionowo obejmuje kompleksową opiekę każdym wieku pacjenta. W POZ przyjmują lekarzy pediatrzy wraz z internistą oraz lekarze rodzinni. W ramach POZ pacjenci mają opieką pielęgniarki środowiskowej oraz położnej, aby móc korzystać ze świadczeń POZ w ramach NFZ należy wypełnić i złożyć deklarację w rejestracji MEDIQ.

interniści:

lek. med. Banaszek

lek. med.  Dargiewicz

lek. med. Hałaj

lek. med. Kunicka

lek. med. Metrycka- Wójcik

lek. med. Stańczuk -Kwiatek

lek. med.  Tulej

lek. med. Wróblewski

pediatrzy:

dr na. med. Gudyk-Piórkowska

lek. med. Kołodziej – Naorniakowska

lek. med. Kot- Bugała

lek. med. Straż

POZ PLUS

Chcielibyśmy Państwa poinformować że jako 1 z 45 placówek w Polsce zostaliśmy zakwalifikowani do pilotażowego programu POZ PLUS współfinansowanego przez Unię Europejską.

POZ PLUS daje lekarzom podstawowej opieki zdrowotnej znacznie większe kompetencji w zakresie zlecania badań medycznych. W naszej placówce dzięki POZ PLUS pacjent zakwalifikowany do programu będzie miał zapewniony rozszerzony zestaw świadczeń opieki zdrowotnej.

Udział w programie pilotażowym POZ PLUS jest dla nas nowym wyzwaniem. Wierzymy, że nasza ciężka praca oraz zaangażowanie pomogą w stworzeniu przejrzystych i korzystnych dla pacjenta procedur w procesie współtworzenia systemu opieki koordynowanej.

koordynatorzy: Ewelina Krupa, Tatiana Michalska ; tel.: 22 774 26 40

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Ministerstwa Zdrowia

https://www.gov.pl/zdrowie/rusza-pilotaz-programu-poz-plus