Wyniki badań laboratoryjnych

Odbiór wyników badań laboratoryjnych
dostępny jest już na naszej stronie:

Odbierz wyniki

Pracownia protetyczna

W Poradni Stomatologicznej MEDIQ wiemy, że doskonałe protezy osiąga się dzięki połączeniu zaawansowanej technologii z doświadczeniem i wyczuciem najlepszych specjalistów. Wysokiej klasy implanty wykonywane są więc dzięki najnowszym osiągnięciom i obecnym na rynku systemom implantologicznym.

W zależności od indywidualnych potrzeb pacjentów, dobierany jest odpowiedni materiał wraz z wykonaniem. Dostępne są implanty akrylowe, protezy szkieletowe, standardowe korony i mosty na metalach szlachetnych, jak i nieszlachetnych oraz prace pełnoceramiczne, korony teleskopowe na cyrkonie i inne.

Sześcioosobowy zespół specjalistów tworzący Laboratorium Protetyczne MEDIQ, kierowany jest przez Dorotę Kostrzewską – absolwentkę Szkoły Techniki Dentystycznej, mieszczącą się przy ul. Hożej 88 w Warszawie oraz Liceum Sztuk Plastycznych przy ul. Smoczej 6 w Warszawie.

Wieloletnie doświadczenie lekarzy stomatologów MEDIQ poparte licznymi certyfikatami, kursami i szkoleniami, jak również wyobraźnia przestrzenna oraz duży zmysł estetyczny przy wykonywaniu prac, są gwarancją profesjonalizmu i satysfakcji.