Wyniki badań laboratoryjnych

Odbiór wyników badań laboratoryjnych dostępny jest już na naszej stronie:

Odbierz wyniki

Szczepienia na Covid-19

Szanowni Państwo,

 

w związku ze zbliżającym się terminem zapisów na szczepienia przeciw COVID – 19 informujemy, że prowadzimy wstępną rejestrację zgłoszeń osób chętnych do szczepienia. Osoby zainteresowane prosimy o rejestrowanie się z wykorzystaniem formularza zgłoszenia dostępnego na naszej stronie www.mediq.pl – zakładka AKTUALNOŚCI znajdująca się na stronie głównej naszej przychodni. Formularz ten można wysłać do nas drogą mailową (telewizyta@mediq.pl) lub dostarczyć do naszej przychodni.

Pacjenci, którzy są zadeklarowani do lekarza rodzinnego w naszym POZ, mogą rejestrować się telefonicznie, bez potrzeby wysyłania lub dostarczania formularza zgłoszenia. Zapisy będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00, telefon kontaktowy: 22 774 26 40 wew. 0.

Po rozpoczęciu się rejestracji Pacjentów z konkretnych grup szczepiennych, będziemy kontaktowali się z Państwem celem ustalenia dogodnego terminu szczepienia.

Pierwszą grupą Pacjentów, którą będziemy szczepili to osoby powyżej 80 roku życia. Szczepienia dla zarejestrowanych Seniorów rozpoczną się 26.01.2021 r.

Przed szczepieniem będą Państwo identyfikowani przez okazanie dokumentu ze zdjęciem.

W dniu poprzedzającym szczepienie, prosimy o wypełnienia “Kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego”, który można pobrać z naszej strony internetowej lub uzyskać w naszym POZ w momencie, gdy będziecie mieli Państwo ustalony termin szczepienia. Wypełniony kwestionariusz zabieramy ze sobą na szczepienie. Celem ułatwienia jego wypełnienia zamieszczamy wyjaśnienia, doprecyzowujące, jak rozumieć poszczególne pytania.

NZOZ MEDIQ będzie realizował szczepienia nie tylko dla pacjentów swojego POZ.

Formularz Zgłoszeniowy
Objaśnienia do kwestionariusza
Kwestionariusz z objaśnieniem