Wyniki badań laboratoryjnych

Odbiór wyników badań laboratoryjnych dostępny jest już na naszej stronie:

Odbierz wyniki

lek.med. Marek Kucharski- lekarz ginekolog

📣Szanowni Pacjenci,
Miło nam poinformować, że do grona naszych lekarzy dołączył lek.med. Marek Kucharski.

Dr Marek Kucharski ukończył z wyróżnieniem I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie realizuje szkolenie specjalizacyjne w II Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii w Szpitalu Klinicznym im. Ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie przy ulicy Karowej. Wcześniej, przez blisko trzy lata, zdobywał doświadczenie w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej WUM.

Specjalizuje się w diagnostyce ultrasonograficznej, prowadząc badania usg narządu rodnego oraz ciąży we wszystkich jej trymestrach. Jego profesjonalizm i zaangażowanie w rozwój medycyny prenatalnej zostały potwierdzone certyfikatem Fetal Medicine Foundation (nr 277060), uprawniającym do wykonywania badań prenatalnych w pierwszym trymestrze ciąży.

Dr Kucharski jest aktywnym członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG) i uczestniczył w licznych kursach ultrasonografii, w tym w zakresie diagnostyki prenatalnej, ultrasonografii 3D w położnictwie oraz oceny endometriozy głęboko naciekającej. Jest współautorem wielu publikacji naukowych związanych z jego dziedziną.

Dr Kucharski jest również niezwykle ceniony przez pacjentki za swoje pełne empatii podejście, co czyni go kluczowym członkiem zespołu Bloku Porodowego oraz Izby Przyjęć Szpitala, gdzie regularnie dyżuruje.

 

Serdecznie zapraszamy do zapisów!

📞 22 774-26-40