Optyk

 O NAS

Nasz salon optyczny powstał w 2006 roku. W ciągu tego czasu, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy wracają do nas po kolejne okulary. Wieloletnie doświadczenie oraz kompetencje zawodowe pozwalają nam każdego klienta traktować indywidualnie i przedstawić mu spersonalizowaną ofertę w 100% spełniającą oczekiwania zarówno jakościowe jak i cenowe.

W imię dewizy naszego salonu optycznego, że najważniejszym dobrem, jest dobro pacjenta, nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby zadbać o dobre widzenie naszych klientów.

Gwarantujemy doradztwo i usługi na najwyższym poziomie, łącząc nowoczesną technologię z ciekawym wzornictwem. Komfort użytkowników jest naszym priorytetem

OFERTA

Oferujemy szeroki wybór opraw okularowych. Przez lata praktyki skupiliśmy się na współpracy ze stabilnymi na rynku firmami. Chętnie poszerzamy nasz asortyment o oprawy polskich producentów wspierając polskie marki.

Pracujemy na soczewkach okularowych, cieszących się dobrą renomą zarówno wśród optyków jak i klientów m.in.:

 

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Jeżeli poszukują Państwo dobrych okularów przeciwsłonecznych  to zapraszamy do naszego Salonu. Wszystkie okulary cechuje wysoka jakość wykonania, najmodniejsze fasony ale przede wszystkim doskonałe właściwości optyczne. Każde okulary przeciwsłoneczne posiadają filtr UV oraz filtr polaryzacyjny, który sprawia, że słońce nie oślepia a komfort widzenia jest na najwyższym poziomie.

W ofercie mamy duży wybór okularów przeciwsłonecznych zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

 

SOCZEWKI KONTAKTOWE

W sprzedaży mamy również soczewki kontaktowe w szerokim spectrum mocy oraz płyny do ich pielęgnacji.

 BADANIE WZROKU

Współpracujemy z Poradnią Okulistyczną w Klinice Mediq, w tym z okulistami dziecięcymi. Nasze zawodowe doświadczenie z małymi pacjentami umożliwia nam szeroka oferta dziecięcych, bezpiecznych i lekkich opraw okularowych – nawet dla kilkumiesięcznych dzieci.

 

GODZINY OTWARCIA

Zapraszamy od Poniedziałku do                Piątku w godz. 9.00-19.00

W Soboty od godz. 9.00 – 15.00

Kontakt telefoniczny  : 022 774 19 10

 

Obserwuj nas na Instagramie:
optymediq
Znajdź nas na facebooku:
Salon Optyczny OptyMediq