Lekarz ortodonta z wyjątkową pasją i obszernym doświadczeniem, zdobywa uznanie w świecie stomatologii od 1994 roku. Jej niezwykła kariera zaczęła się od ukończenia z wyróżnieniem Akademii Medycznej we Wrocławiu, co stanowiło jedynie początek serii imponujących osiągnięć w dziedzinie ortodoncji.

Z powodzeniem połączyła pracę naukową z praktyczną działalnością lekarską, co zaowocowało ponad 70 publikacjami naukowymi i książkowymi oraz udziałem w około 50 kursach i szkoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jej praca doktorska na temat „Wpływu leczenia ortodontycznego na relacje czynnościowe narządu żucia – analiza okluzji statycznej i dynamicznej” stanowiła znaczący wkład w rozwój ortodoncji i pomogła uzyskać jej tytuł Doktora Nauk Medycznych w 2005 roku.

W codziennej praktyce Doktor Tomasz kładzie duży nacisk na holistyczne i multidyscyplinarne podejście, zapewniając pacjentom – zarówno tym najmłodszym, jak i dorosłym – kompleksową opiekę na najwyższym możliwym poziomie. Jej współpraca z logopedami oraz ekspertami z różnych dziedzin stomatologii umożliwia oferowanie pacjentom pełnego spektrum usług, idealnie dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Poza profesjonalnymi obowiązkami, Doktor Tomasz jest zagorzałą miłośniczką kina, która z entuzjazmem śledzi najnowsze produkcje filmowe i czerpie z nich inspirację.

Jej pasja do podróży, będących źródłem relaksu i nowych doświadczeń, dodatkowo wzbogaca jej życie, nadając mu kolorów.