Pracownia Protetyczna

W Poradni Stomatologicznej MEDIQ wiemy, że doskonałe protezy osiąga się dzięki połączeniu zaawansowanej technologii z doświadczeniem i wyczuciem najlepszych specjalistów. Wysokiej klasy implanty wykonujemy dzięki najnowszym osiągnięciom i obecnym na rynku systemom implantologicznym.

W zależności od indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów, dobieramy odpowiedni materiał wraz z wykonaniem. Oferujemy implanty akrylowe, protezy szkieletowe, standardowe korony i mosty na metalach szlachetnych, jak i nieszlachetnych oraz prace pełnoceramiczne, korony teleskopowe na cyrkonie i inne.
Nasz sześcioosobowy zespół specjalistów tworzący laboratorium protetyczne, kierowany jest przez Dorotę Kostrzewską – absolwentkę szkoły techniki dentystycznej mieszczącej się przy ulicy Hożej 88 i Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie, przy ulicy Smoczej 6. Wszyscy lekarze stomatolodzy w klinice współpracują bardzo efektywnie i na bardzo wysokim poziomie od momentu utworzenia pracowni. Ich wieloletnie doświadczenie poparte licznymi certyfikatami, kursami i szkoleniami, jak również wyobraźnia przestrzenna i duży zmysł estetyczny przy wykonywaniu prac gwarantują satysfakcję naszych Pacjentów.