Zespół

Adamiak Grzegorz

Laryngolog

Aleksander Lubomir

Chirurg Ogólny

Bala Jarosław

Lekarz Chorób Wewnętrznych

Bałkota Mariusz

Anestezjolog

Banaszek Dorota

Lekarz Chorób Wewnętrznych

Bednarski Bolesław

Lekarz Medycyny Pracy

Białczak Katarzyna

Stomatolog

Białczak Katarzyna

Absolwentka Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie z 2000r. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodentycznego. Z pasją zajmuje się stomatologią, rozwijając zawodowe doświadczenia. Zdobywa uznanie wśród Pacjentów dzięki profesjonalizmowi i pełnemu zrozumieniu ich potrzeb. Specjalizuje się w precyzyjnym leczeniu kanałowym ze szczególnym uwzględnieniem przypadków trudnych. Większość wolnego czasu poświęca na podnoszenie kwalifikacji zawodowych biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, zarówno w kraju jak i za granicą. Prywatnie jest miłośniczką wszelkich form aktywności fizycznych i zdrowego trybu życia. Biegaczka-pasjonatka od kilku lat przemierza biegowe ścieżki w poszukiwaniu….radości z biegania. Najbardziej ceni sobie możliwość ciągłego rozwoju, bliski kontakt z ludźmi i bezcenne chwile z rodziną.

Bialic Ryszard

Anestezjolog

Błaszak Antoni

Gastrolog

Bogusławska-Walecka Romana

Radiodiagnosta

Bogusławska-Walecka Romana

Neuroradiologia, diagnostyka obrazowa z otorynolaryngologii.

Kierownik medyczny w MEDIQ. Ukończyła studia na AM w Łodzi w 1978.
Opublikowała 119 publikacji naukowych, w tym 2 monografie, 29 rozdziałów do podręczników, była redaktorem monografii wieloautorskiej, tłumaczeń i recenzji podręczników anglojęzycznych.
Działalność zawodowa to m.in.:

 • Kierownik Zakładu Radiologii IPIN w Warszawie, docent 1998-2006
 • Kierownik Zakładu Radiologii Lekarskiej WIM w Warszawie, docent 2006-2010
 • profesor nadzwyczajny 2010-2012
 • profesor zwyczajny 2012-2014

Pani profesor zaangażowana jest w popularyzowanie zastosowań badań TK i MR w diagnostyce neuroradiologicznej i oto-rino-laryngologicznej. W grupie pierwszych radiologów polskich (od 1991r.) zajmuje się diagnostyką obrazową metodą rezonansu magnetycznego. Współautorka pierwszych, polskich podręczników popularyzujących diagnostykę obrazową metodami TK i MR.

Boryczko Joanna

Radiodiagnosta

Braksator Wojciech

Kardiolog

Bukrewicz Marta

Laryngolog

Camlet Krzysztof

Ortopeda

Chabros Krzysztof

Diabetolog

Czajka Magdalena

Psycholog

Czwojdziński Adam

Ortopeda

Derlacka Dorota

Okulista

Dudziak Marek

Gastrolog

Dudziak Marek

Od 30 lat pracuje w Wojskowym Instytucie Medycznym. Początkowo w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii, następnie w Klinice Chorób Infekcyjnych. Pozwoliło mi to zdobyć olbrzymie doświadczenie w rozpoznawaniu i leczeniu chorób, szczególnie w zakresie gastroenterologii i hepatologii (chorób wątroby). Od 20 lat prowadzę programy terapeutyczne zajmujące się leczeniem przewlekłych wirusowych zapaleń wątroby typu B i C. Jednocześnie pracuję w Poradniach Gastrologicznej i Chorób Zakaźnych. Praca ta daje mi szczególną satysfakcję, gdyż spotykam tam wielu chorych, którym mogę zaoferować swoje doświadczenie zawodowe.

Dumański Krzysztof

Anestezjolog

Dziewulski Marcin

Radiodiagnosta

Eider Krystyna

Gastrolog

Fabisiak-Wolszczak Bożena

Neurolog

Feliga Marcin

Chirurg

Gałązka Marta

Psychiatra

Giza Andrzej

Radiodiagnosta

Goławski Cezary

Kardiolog

Goławski Cezary

Absolwent II Wydziału Lekarskiego a następnie Studiów Doktoranckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na podstawie obronionej z wyróżnieniem rozprawy doktorskiej na temat funkcji seksualnych mężczyzn po zawałach serca, uzyskał tytuł doktora nauk medycznych; na realizację projektu doktoratu otrzymał grant naukowy z Narodowego Centrum Nauki.
Tytuł specjalisty kardiologa uzyskał po odbyciu specjalizacji w Klinice Kardiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Wewnętrznych II WL WUM w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim; z ww Kliniką współpracuje nadal. Doświadczenie zawodowe zdobywał również w czasie wieloletniej współpracy z kliniką kardiologii i chorób wewnętrznych największego szpitala prywatnego w Polsce.
Autor i współautor rozdziałów w podręcznikach kardiologicznych i publikacji naukowych.
Zainteresowania zawodowe obejmują intensywną opiekę kardiologiczną i kardioseksuologię.

Gorbaczow-Jarosińska Helena

Okulista

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Przez wiele lat, pracowałam w Oddziale Okulistycznym Szpitala Bródnowskiego. Tam uzyskałam pierwszy i drugi stopień specjalizacji z okulistyki. W tym czasie zajmowałam się chirurgią okulistyczną (operacje zaćmy, jaskry, leczenie operacyjne urazów oczu, plastyka). Obecnie zatrudniona jestem w Poradni Okulistycznej MEDIQ i zajmuję się leczeniem zachowawczym chorób oczu (jaskra, choroby zapalne, zwyrodnienia, prowadzenie pacjentów po operacjach okulistycznych).

Grabowska Monika

Stomatolog

Grabowska Monika

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Szczególnie interesuje się zagadnieniami z zakresu periodontologii oraz stomatologii zachowawczej. Stale poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne, poprzez uczestnictwo w różnych kursach, szkoleniach i sympozjach. W wolnym czasie interesuje się filmem i kinem. Lubi dobrą kuchnię, jazdę na rowerze i podróże.

Graczyńska Ewa

Okulista

Gudyka-Piórkowska Maria

Pediatra

Hałaj Mariusz

Lekarz chorób wewnętrznych

Hałaj Rafał

Fizjoterapeuta

Hempel-Pasławska Renata

Okulista

Hendzel Tomasz

Chirurg i ortopeda dziecięcy

Ukończyłem I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Pracuję w Oddziale Chirurgii i Ortopedii Dziecięcej Warszawskiego Szpitala dla Dzieci w Warszawie. W swojej codziennej praktyce klinicznej zajmuję się chirurgią i ortopedią dziecięcą a także plastyczną i rekonstrukcyjną chirurgią dziecięcą w tym leczeniem oparzeń. W Polsce i zagranicą odbyłem wiele kursów i staży z zakresu chirurgii, ortopedii, chirurgii plastycznej oraz naczyniowej. Współpraca z czołowymi chirurgami plastycznymi pozwoliła mi rozszerzyć swoje umiejętności o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Swoją wiedzę i umiejętności z zakresu chirurgii, medycyny estetycznej i laseroterapii dokumentuję licznymi dyplomami i certyfikatami. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc czynny udział w zjazdach, kongresach, kursach i stażach w kraju i zagranicą.

Herlinger Grzegorz

Urolog

Herlinger Grzegorz

Dr n. med. Grzegorz Herlinger specjalista urolog. Ukończył II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie w 1982 roku. Od 1987 roku pracuje w Oddziale Urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie. W listopadzie 1992 uzyskał II stopień specjalizacji z Urologii. Od 1999 roku pełni funkcję zastępcy ordynatora oddziału. W praktyce klinicznej zajmuje się łagodnym przerostem stercza, nowotworami układu moczowego i męskich narządów płciowych, kamicą układu moczowego, nietrzymaniem moczu, zaburzeniami erekcji.
Jest członkiem Polskiego (PTU) i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU).

Jachimczyk Świetłana

Okulista

Ukończyłam Akademię Medyczną w Mińsku (z wyróżnieniem), zrobiłam specjalizację i pracowałam jako okulista. Po przyjeździe do Polski i nostryfikacji specjalizacji odbyłam staż, a potem pracowałam przez 6 lat w Szpitalu okulistycznym na Sierakowskiego, gdzie pogłębiałam zdobytą wiedzę i poznałam wspaniałych ludzi.Lubię się uczyć, uczestniczę w ciekawych konferencjach i spotkaniach naukowych .Szczególnie interesuje się problemami związanymi z siatkówką. Pracuję w Poradni Okulistycznej MEDIQ,specjalizując się w laseroterapii ale również przyjmuje osoby z innymi schorzeniami oczu.Poza pracą uwielbiam podróże , spotkania z przyjaciółmi i pielęgnację kwiatów.Mam nadzieję, że swoją działalnością pomagam pacjentom dłużej cieszyć się widokiem tych pięknych rzeczy.

Jankowska-Socha Marta

Stomatolog Ortodonta

Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a szkolenia specjalizacyjne w dziedzinie ortodoncji w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Aby nadążyć za dynamicznym rozwojem ortodoncji, uczestniczy w licznych kursach polskich i zagranicznych wykładowców. Stawiam na indywidualne podejścia do każdego pacjenta. Zapraszam do leczenia dzieci, młodzież i dorosłych oczekujących poprawy ustawienia zębów i estetyki uśmiechu.

Jonik Bolesław

Anestezjolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
W trakcie podążania szwedzką ścieżką kariery zawodowej uzyskał tytuł szwedzkiego specjalisty w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii , status konsultanta oraz licencję autoryzowanego specjalisty norweskiego.
Dysponuje doświadczeniem w anestezjologii i intensywnej terapii dzieci (również wcześniaków ) oraz w implantacji portów naczyniowych i tunelizowanych kaniul centralnych, w tym także dializacyjnych.
Wieloletnia praktyka zarówno w dziedzinie anestezjologii jak i intensywnej terapii pacjentów klinik Chirurgii Naczyniowej, Ginekologii i Położnictwa, Ortopedii i Traumatologii, Urologii, Okulistyki, Neurochirurgii, Laryngologii. Od kilku lat współpracownik duńskiej firmy Vik Team, zrzeszającej specjalistów z różnych dziedzin medycyny.
W czasie 10-cio letniej praktyki zawodowej w Szwecji ( w tym także w szpitalach uniwersyteckich : w Umea i w Linkoping) - Członek Szwedzkiego Stowarzyszenia Anestezjologii i Intensywnej terapii ( SFAI ).
Uczestnik licznych sympozjów oraz kursów doskonalących, między innymi: " Primary Patient Survey in Intensive Care ", w Szpitalu Uniwersyteckim Huddinge , w Sztokholmie oraz licznych sympozjów i kursów w Polsce.

Prywatnie: żonaty, córeczka. kolekcjoner antyków, wędkarz, płetwonurek.

Kaczmarek Paweł

Psychiatra

Lekarz medycyny, psychiatra, ukończył Akademię Medyczną w Łodzi w 1997r. Posiada prawie 20letnie doświadczenie w leczeniu zaburzeń psychicznych, depresji, nerwic, zaburzeń snu oraz psychoz. Specjalizuje się w zaburzeniach psychicznych u osób wielu podeszłego. Prowadzi także terapie dla osób przechodzących kryzys:emocjonalny, życiowy czy zawodowy. Przyjmuje w MEDIQ Legionowo (na NFZ i komercyjnie) oraz w MEDIQ Warszawa (komercyjnie).

Kanty-Okulewicz Maria

Gastrolog

Kapiszewska-Dzedzej Dorota

Laryngolog

Kapiszewska-Dzedzej Dorota

Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń drożności nosa, chrapania, bezdechów, zapalenia zatok, gardła - stosuje metody leczenia zarówno zachowawcze jak i operacyjne, w tym najnowsze techniki chirurgiczne-endoskopową (FESS) i cewnikowania zatok (CEZ) tzw. balonikowania zatok.
Wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe:

 • absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie
 • stażystka Akademii Medycznej w Niemczech
 • adiunkt AM i WUM w Warszawie
 • 24 lata pracy w zawodzie lekarza
 • 14 lat pracy dydaktycznej w AM i WUM w Warszawie
 • 17 lat pracy w prywatnej służbie zdrowia
 • przeszło 8000 wykonanych operacji nosa i zatoki nosowej
 • ukończone staże krajowe i zagraniczne w tym w Belgii, Niemczech, Anglii z zakresu chirurgii nosa i zatok, w tym endoskopowe i z zastosowaniem metody cewnikowania zatok, tzw. „balonikowej” - certyfikat firmy Acclarent
 • laureatka nagrody Rektora AM w Warszawie za pracę doktorską z zakresu rynologii w 2000 r.
 • laureatka nagrody Rektora AM w Warszawie za cykl prac z zakresu zapalenia zatok przynosowych
 • nagrody Rektora AM w Warszawie za pracę dydaktyczną ze studentami
 • autorka licznych publikacji krajowych i zagranicznych z zakresu leczenia zatok przynosowych
 • współautorka książki pt. „Zapalenia zatok przynosowych” pod red. prof. Krzeskiego i Gromek
 • koordynator i wykładowca kursów specjalistycznych dla lekarzy w AM i UM w Warszawie

Kaszyński Henryk

Radiodiagnosta

Kencka Danuta

Dermatolog

Kieszek Rafał

Gastrolog

Kondrat-Deptuła Lidia

Lekarz chorób wewnętrznych

Konieczny Rafał

Ortopeda

Przyjmuje w Poradni Specjalistycznej MEDIQ w Legionowie oraz w Warszawie.

Specjalista ortopeda-traumatolog, chirurg kręgosłupa.Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 r asystent na Oddziale Neruoortopedii Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie-Jeziornej.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa.Ze względu na charakter oddziału macierzystego, w którym pracuje od wielu lat oraz dziesięciolecia przewodzenia polskiej szkole rehabilitacji dr R.Konieczny ma duże doświadczenie zarówno w leczeniu zachowawczym schorzeń całego kręgosłupa jak i w leczeniu operacyjnym z zastosowaniem nowoczesnych technik instrumentacji kręgosłupa.

Kot-Bugała Beata

Pediatra

Kotkowski Bartosz

Fizjoterapeuta

Kowalczyk Kinga

Urolog dziecięcy

Kozieł Tomasz

Ortopeda

Król Radosław

Ortopeda, traumatolog narządu ruchu

Przyjmuje w Poradni Specjalistycznej MEDIQ w Legionowie oraz w Warszawie.

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Specjalizuje się w zabiegach artroskopowych i rekonstrukcjach więzadłowych stawu kolanowego i artroskopii stawu skokowego. Specjalizację skończył w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji II W.L. W.U.M. pod kierownictwem prof. Jarosława Deszczyńskiego. Prowadził poradnię chorób barku w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim. Instruktor na kursach ultrasonografii narządu ruchu organizowanych przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii, współorganizator i instruktor na kursach USG narządu ruchu w ramach „Akademii Fragmin”. Instruktor i wykładowca na kursach artroskopii Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej.
2006 „Rekonstruktive Arthroskopie Schulter & Knie – Arthroskopiekurs”, Dr. Med. K. U. Jensen, Arthro–Klinik Hamburg.
2007 „9th European Foot and Ankle Society Instructional Course”, Ateny
2007 Staż z zakresu ortopedii i traumatologii – Dr. med. W.M. Franck. Klinik für Unfall-, Hand- und Wiederherstellungschirurgie, Krankenhaus Cuxhaven
2008 „3’rd International Surgical Course Shoulder & Knee, Arthroscopy & Arthroplasty Live Surgery” European Union of Medical Specialist, Tarvisio.
2008 Staż z zakresu dwupęczkowej rekonstrukcji ACL – Prof. Wolf Petersen, Orthopädie und Unfallchirurgie, Spezielle Unfallchirurgie Martin-Luther-Krankenhaus, Berlin.
2009 „12th World Congress of the World Federation For Ultrasound in Medicine and Biology”, Sydney – prezentacja pracy “The Value of 3D Ultrasonography (3D US) of Achilles Tendon in Comparison to Standard 2D US Imaging”.
2010 „Arthrex Knee & Shoulder Arthroscopy Course”, Institute of Anatomy of Paracelsus, Private Medical University Salzburg
2010 “Arthrex Knee & Shoulder Update 2010”, Kitzbühel
2011 “Poland Knee and Shoulder Course” Surgical Skills Centre, York
2011 „Arthrex Knie und Hüft Workshop”, München
2011 „Patella International Cadaver Course”, Universitatsklinik Insbruck
2012 “Sportmedizin zwischen Woodoo und Wissenschaft”, Gesellschaft für Orthopädisch-Traumatologische Sportmedizin, Berlin

Krysik Ryszard

Chirurg

Krzewiński Jarosław

Lekarz chorób wewnętrznych

Kujawska-Dobies Anna

Okulista

Kunicka Anita

Lekarz chorób wewnętrznych

Kuśmierczyk Mariusz

Kardiochirurg, Specjalista Transplantolog Kliniczny

Zainteresowania zawodowe to m.in.

1. Leczenie chirurgiczne choroby wieńcowej:

 • rewaskularyzacja żylna z użyciem żyły odpiszczelowej
 • pełna rewaskularyzacja tętnicza z użyciem obu tętnic piersiowych wewnętrznych oraz tętnicy promieniowej
 • operacje bez użycia krążenia pozaustrojowego (OPCAB)
 • operacje małoinwazyjne - MIDCAB (z torakoskopowym pobraniem tętnicy piersiowej wewnętrznej)

2. Wady nabyte serca - zastawka aortalna:

 • wymiany zastawki na zastawkę mechaniczną; biologiczną; naprawa zastawki w przypadku niedomykalności; operacja metodą Davida; wszczepienie homograftu aortalnego; plastyka poszerzające pierścień aortalny

3. Wady nabyte serca - zastawka mitralna:wymiana zastawki na zastawkę mechaniczną; biologiczną; plastyka zastawki; operacje małoinwazyjne m.in. z prawostronnej minitorakotomii

4. Tętniaki aorty:

 • operacje sposobem Bentalla
 • operacje oszczędzająca własną zastawkę chorego
 • wszczepienie protezy aorty

5. Wady wrodzone serca u dorosłych:

 • ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej drugiego stopnia i typu sinus venosus
 • ubytek w przegrodzie międzykomorowej (VSD i VSD IA)
 • kanał przedsionkowo-komorowy
 • tetralogia Fallota
 • przełożenie wielkich pni tętniczych
 • patologie drogi odpływu lewej komory
 • kardiomiopatia przerostowa zawężająca
 • wrodzona wada zastawki aortalnej z wąskim pierścieniem

6. Guzy serca

7. Chirurgiczne leczenie migotania przedsionków

8. Transplantacja serca

Łapińska Karolina

Stomatolog

Łapińska Karolina

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2009r. W pracy zawodowej zajmuje się stomatologią zachowawczą u dorosłych i dzieci, a także stomatologią estetyczną. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze techniki i materiały. Z bardzo dużym oddaniem i pasją wykonuje swoją pracę, stosując indywidualne podejście do każdego pacjenta. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w różnych kursach, sympozjach i szkoleniach. W życiu prywatnym lubi aktywny wypoczynek, zwłaszcza piesze wędrówki i wycieczki rowerowe.

Łepkowska Ewa

Ginekolog i położnik

Mackiewicz Elżbieta

Okulista

Mączewska Marta

Lekarz Rehabilitacji Medycznej

Makowska-Szczygieł Ewa

Psychiatra

Maksymiuk Grzegorz

Neurolog

Markiewicz Krzysztof

Diabetolog

Markowska Ewa

Stomatolog, Protetyk

Markowska Ewa

Absolwentka Wydziały Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada drugi stopień specjalizacji z protetyki stomatologicznej. Uczestniczyła w licznych kursach i sympozjach z zakresu protetyki stomatologicznej, implantologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej w Polsce i za granicą. W Klinice MEDIQ zajmuje się protetyką, chirurgią stomatologiczną oraz stomatologią zachowawczą. Pasjonatka kitesurfingu i windsurfingu oraz podróży.

Matuszewski Tomasz

Alergolog

Mazur Maciej

Radiodiagnosta

Michalski Paweł Artur

Ortopeda

Michalski Paweł Artur

Przyjmuje w Poradni Specjalistycznej MEDIQ w Legionowie oraz w Warszawie.

Ortopeda, lekarz rehabilitacji medycznej.
Dr n.med. Paweł Artur Michalski - specjalista ortopedii i traumatologii oraz specjalista rehabilitacji medycznej, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. W zespole ortopedów MEDIQ przyjmuje od 2009 roku, w latach 2006-2009 na stanowisku adiunkta w WArszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym w obrębie schorzeń narządu ruchu. Wykonuje operacje:

 • endoproteza stawu biodrowego
 • endoproteza stawu kolanowego
 • w obrębie deformacji stopy (halluxy, palce młotkowate)

Wykonuje iniekcje dostawowe preparatów kwasu hialuronowego, bogatopłytkowego osocza (PRP).
W MEDIQ Legionowo jest Ordynatorem Oddziału Rehabilitacji Dziennej,

Mihułka Sławomir

Medycyna Bólu, Neurolog

Mihułka Sławomir

Przyjmuje w Poradni Specjalistycznej MEDIQ w Warszawie.

Główne zainteresowania:

 • leczenie przewlekłych zespołów bólowych kręgosłupa ,

 • szyjnopochodnych bólów głowy oraz neuralgii potylicznej, zespołów bólowych nerwów obwodowych z zastosowaniem technik minimalnie inwazyjnych

Wykonywane zabiegi:

 • Blokady diagnostyczno-terapeutyczne struktur kręgosłupa oraz stawów krzyżowo-biodrowych.

 • Zabiegi termolezji gałązek nerwowych stawów kręgosłupa oraz neuromodulacji nerwów obwodowych.

 • Blokady nerwów potylicznych, stawów oraz nerwów obwodowych kończyn w ostrych i przewlekłych zespołach bólowych pod kontrolą ultrasonografii

Wykształcenie:

 • Studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie, 1996-2002

 • Stypendium w ramach programu Socrates-Erasmus na Uniwersytecie Wiedeńskim, 2000-2001

 • Studia Podyplomowe-Prawo Medyczne, Bioetyka i Socjologia Medycyny, Uniwersytet Warszawski-Wydział Prawa i Administracji, 2006

 • Specjalista neurolog-2009

 • Szkolenie w zakresie elektromiografii i neurografii, Zakład Neurofizjologii Klinicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, 2010

 • Studia Podyplomowe- MEDYCYNA BÓLU, Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, 2011-2013

Udział w kursach i szkoleniach:

 • 03.2013- Interventional Pain Hands-on Cadaver Workshop and Symposium; University of Malta Medical School/CoMedical pod patronatem dr Charles’a Gauci

 • 05.2012-International Conference on Interventional Pain Medicine & Neuromodulation in Poland-Fundacja Promocji Medycyny Bólu, Sopot

 • 10.2011-Pain in Europe VII- EFIC-Hamburg, Niemcy

 • 09.2011-International Conference on Interventional Pain Medicine & Neuromodulation in Poland-Polskie Towarzystwo Badania Bólu/PolskieTowarzystwo Neuromodulacji, Wrocław

 • 09.2011-Diagnostyka ultrasonograficzna narządu ruchu-Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii

 • 05.2011-Zespoły cieśni-możliwości diagnostyczne i terapeutyczne, Medical Communications, Warszawa

 • 04.2011-Hands-on Interventional Cadaver Workshop- Fundacja Promocji Medycyny Bólu, Gdańsk

 • 10.2010-Ośrodkowy układ nerwowy- Europejski Komitet Edukacyjny w Anestezjologii C.E.E.A, Poznań

 • 10.2010-Przydatność badań elektrofizjologicznych we współczesnej medycynie – IX Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej, Kraków

 • 03.2009- Perspektywy farmakoterapii chorób układu nerwowego; Neurologia ,Warszawa

 • 02.2009- Szczególne problemy terapii neurologicznej; Akademia po Dyplomie, Warszawa

 • 09.2008- XX Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Wrocław

 • 11.2007- konferencja naukowa - Naczyniopochdne zespoły uszkodzenia rdzenia kręgowego, Warszawa

 • 02.2007- Konferencja naukowo-szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Poznań

 • 11.2006 -ALS Provider Course - specjalistyczne zabiegi resuscytacyjne u osób dorosłych -Certyfikat Europejskiej Rady Resuscytacji, Kraków

 • 09.2005- Konferencja naukowo-szkoleniowa- Stwardnienie boczne zanikowe, Kraków

 • 05.2006-Postępy w Opiece Paliatywnej –Olsztyńskie Stowarzyszenie Hospicyjne Palium/Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Olsztyn

 • 09.2005- XIX Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Łódź

 • 04.2005-Konferencja- Nowoczesne metody zapobiegania powikłaniom naczyniowym aterotrombozy, Warszawa

 • Członkostwo w Towarzystwach Naukowych: Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej, Polskie Towarzystwo Badania Bólu

Języki obce: Niemiecki, angielski, rosyjski

Monikowska-Krzemińska Krystyna

Alergolog

Musiorska-Kulisiewicz Małgorzata

Okulista

Przyjmuje w Poradni Specjalistycznej MEDIQ w Legionowie oraz w Warszawie.

Muzyczuk Mykola

Ginekolog

Napiórkowska Teresa

Dermatolog i wenerolog

Nowicki Paweł

Ortopeda

Przyjmuje w Poradni Specjalistycznej MEDIQ w Legionowie oraz w Warszawie.

Obrocki Janusz

Chirurg plastyk

Paćkowska Maria Aneta

Okulista

Przyjmuje w Poradni Specjalistycznej MEDIQ w Legionowie oraz w Warszawie.

Paradowska-Stankiewicz Iwona

Dietetyk

Parol Tomasz

Ortopeda

Petelewicz Tomasz

Ortopeda

Petz Jerzy

Ginekolog, ginekologia estetyczna

Pieńkowski Andrzej

Chirurg onkolog

Piórkowski Robert

Ginekolog onkolog

Piwowarski Grzegorz

Neurochirurg

Pniewska Irmina

Kardiolog

Prządka-Rabaniuk Dorota

Ginekolog, położnik

Przytocka Alina

Anestezjolog

Pyndryk Piotr

Ortopeda

Radomska Anna

Endokrynolog

Rakowska Katarzyna

Kardiolog

Roszczyk Piotr

Stomatolog

Roszczyk Piotr

Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Od początku studiów pasjonował się chirurgią stomatologiczną. Ekstrakcja zębów to jego żywioł. Uczestniczył w licznych kursach w Polsce i za granicą. Uwielbia czytać kryminały, fantasy, wywiady, autobiografie pochłaniają go całkowicie. Zimą śmiga na nartach, latem łapie wiatr w żagle.

Sadowski Marek

Radiolog, diagnosta obrazowy

Sędrowicz Elżbieta

Okulista

Przyjmuje w Poradni Specjalistycznej MEDIQ w Legionowie oraz w Warszawie.

Siedlecka Ewa

Anestezjolog

Siennicki Paweł

Medycyna estetyczna

Sikora Krzysztof

Patomorfolog

Sikorska-Mali Kinga

Patomorfolog

Skurczyński Marek

Okulista

Słowiński Radosław

Ortopeda

Słowiński Radosław

Specjalista ortopeda endoprotezoplastyk. Jego domeną jest endoprotezoplastyka stawów, zwłaszcza biodrowych i kolanowych ale również innych stawów jak bark, drobne stawy rąk i stóp. Wykonuje operacje korekcyjne i rekonstrukcyjne innych stawów w chorobach zwyrodnieniowych i reumatoidalnych. Przeprowadza skomplikowane rewizje po alloplastykach stawów (powikłania), operacje złamań okołoprotezowych oraz powikłane infekcją. Nie boi się podejmować wyzwań, swoją pracę traktuje z pasją. Kieruje się zawsze dobrem chorego.

Doświadczenie zawodowe potwierdzają wysokie noty w rankingach oraz liczne certyfikaty szkoleń i staży w ośrodkach zagranicznych m.in. USA, Wlk. Brytania, Belgia, Austria, Niemcy, Hiszpania, Holandia, Francja. Przeprowadza operacje endoprotezoplastyki stawów z użyciem najnowocześniejszych metod i najlepszej klasy implantów. Współpracuje w tym zakresie z wieloma firmami o uznanej renomie z Europy Zachodniej i USA.

Doktoryzuje się w temacie zastosowania endoprotez przynasadowych (krótkotrzpieniowych) stawu biodrowego w chorobach reumatoidalnych i zwyrodnieniowych.

Solmińska Marzena

Stomatolog

Marzena Solmińska

W 1997r. ukończyła studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Od tego czasu bierze udział w licznych szkoleniach i kursach pogłębiających wiedzę zawodową. Z pasją oddaje się wykonywanej pracy. W wolnych chwilach lubi spędzać czas z dziećmi, dobrą książką i podróże.

Stańczuk-Kwiatek Hanna

Lekarz medycyny pracy

Stanisławska Anna

Okulista

Stąpor Barbara

Stomatolog

Stąpor Barbara

Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym w 2005r. Interesuje się endodoncją mikroskopową i stomatologią zachowawczą, w szczególności adhezyjną rekonstrukcją zębów. Swoje kwalifikacje i umiejętności pogłębia poprzez uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach. Uwielbia podróże i dobrą kuchnię.

Stąsiek Ewa

Okulista

Stor Katarzyna

Ginekolog i położnik

Straż Jakub

Pediatra

Struzik Sławomir

Ortopeda

Przyjmuje w Poradni Specjalistycznej MEDIQ w Legionowie oraz w Warszawie.

Strychar Jarosław

Ortopeda, Chirurg ręki

Strychar Jarosław

Po ukończeniu Uniwersytetu Medycznego w Mińsku w 1998 r. pracował w Centrum Leczenia Urazów Kręgosłupa. W ramach współpracy międzynarodowej w latach 2001-2003 odbył szkolenie z chirurgii ręki w Klinice Traumatologii i Chirurgii Ręki UM w Poznaniu. W latach 2004-2005 pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Ręki UM w Szczecinie gdzie uzyskał stopień doktora nauk medycznych za przeprowadzone badania naukowe małoinwazyjnych metod leczenia zespołu kanału nadgarstka. Od 2006 roku pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji UM w Warszawie na stanowisku asystenta, następnie – starszego asystenta. W 2010 roku uzyskał dyplom specjalisty z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Doświadczenie zawodowe zdobywał również podczas staży w renomowanych ośrodkach chirurgii ręki w Wielkiej Brytanii (Londyn), Niemczech (Schwerin), Portugalii (Lizbona) i Włoszech (Savona). Jest stypendystą Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej (ESSKA) oraz Europejskiej Federacji Towarzystw Chirurgii Ręki (FESSH).

Obecnie wykonuje wszystkie rodzaje operacji z zakresu chirurgii ręki u dorosłych oraz wspólnie z Prof. Mario Rossello (Włochy) u dzieci.

Szczególne zainteresowanie naukowo-praktyczne: zespoły uciskowe nerwów obwodowych kończyny górnej (m.in. Zespół „cieśni” kanału nadgarstka).

Sujkowska Urszula

Laryngolog

Surowski Paweł

Radiodiagnosta

Świderski Marek

Anestezjolog

Szałkowska Violetta

Okulista

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej, posiadająca drugi stopień specjalizacji z okulistyki, który uzyskała pracując na Oddziale Okulistycznym Szpitala Bródnowskiego.
Od 2000 roku na stałe związana z MEDIQ - Szpital i Poradnie Specjalistyczne, gdzie specjalizuje się w chirurgii zaćmy.

Szarzyński Mirosław

Ortopeda

Przyjmuje w Poradni Specjalistycznej MEDIQ w Legionowie oraz w Warszawie.

Dr n. med. Mirosław Szarzyński – specjalista ortopeda traumatolog, chirurg, medycyna sportowa (w RFN), absolwent Uniwersytetu Medycznego we Freiburgu (RFN).
Zajmuje się leczeniem operacyjnym i zachowawczym schorzeń narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem metod małoinwazyjnych (artroskopie stawów: ramiennego, kolanowego, łokciowego i skokowego). Zajmuje się rekonstrukcjami tkanek miękkich takich jak: więzadło krzyżowe przednie,łąkotka, obrąbek panewki, stożek rotatorów, wykonał kilka tysięcy zabiegów artroskopowych. Szczególnie interesuje się schorzeniami stawu kolanowego oraz ramiennego doskonaląc swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą (http://artroskopia.eu/o-mnie.html).
1994 - 2002 asystent w Klinice Uniwersytetu Freiburg, 2002-2004 asystent w EKS Schwerte, od 2004 - 2007 ordynator oddziału chirurgii i traumatologii w Ew. Szpitalu w Schwerte/Dortmund, w 2007r. powrót do Polski i współpraca z NZOZ Arthros w Nałęczowie, od 2011 r. wykonuje zabiegi operacyjne w klinice Mediq Legionowo i w Szpitalu Medicover w Warszawie

Szczeciński Krzysztof

Chirurg

Szpanowska-Wohn Agnieszka

Diabetolog

Terlecki Mateusz Radiolog

Diagnosta obrazowy

Tulej Lesław

Lekarz chorób wewnętrznych

Urbaniak Franciszek

Radiolog

Wacławik Adrianna

Ginekolog, położnik

Waloryszak Barbara

Laryngolog

Wawrzyniak Beata

Stomatolog

Wawrzyniak Beata

Absolwentka Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Łodzi w 1995r.Jest członkiem OSIS (OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE IMPLANTOLOGII STOMATOLOGICZNEJ), gdzie uzyskała certyfikat umiejętności w zakresie implantologii stomatologicznej pod kierownictwem prof. A.Wojtowicza.Ukończyła podyplomowy program Curriculum of implantology na Uniwersytecie im. J.W.Goethe we Frankfurcie pod kier.prof.drG.H.Nentwiga.
Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu implanto-protetycznym. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, sympozjach i szkoleniach w kraju i za granicą między innymi ESP, PASE, CEIA.
Bazując na zdobytej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu pani dr Beata Wawrzyniak podchodzi bardzo indywidualnie do każdego przypadku.Zawsze uśmiechnięta i źyczliwa otacza swoich pacjentów opieką. Prowadzi ich przez kompleksowe leczenie dając przy tym poczucie bezpieczeństwa i pewności nawet po zakończonym leczeniu.
A prywatnie motocyklista, właścicielka szalonej beagielki i zapalony ogrodnik amator.

Wilk Arkadiusz

Neurochirurg

Wilk-Mostek Barbara

Pulmunolog

Winek-Milewska Anna

Radiodiagnosta

Winnicka Anna

Stomatolog

Winnicka Anna

Lekarz stomatolog

W 2003r. ukończyła studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Jest absolwentką studiów podyplomowych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z zakresu medycyny estetycznej. Od wielu lat uczestnicy w intensywnych szkoleniach ze stomatologii dziecięcej i zachowawczej i medycyny estetycznej. Od 11 lat pracuje w Klinice MEDIQ, specjalizuje się w stomatologii dziecięcej. Posiada duże doświadczenie w pracy z małymi pacjentami. Zawód, który wykonuje jest czymś więcej niż tylko pracą - jest pasją

Wiśniewska Ewa

Radiodiagnosta

Wojtulewicz Malgorzata

okulista

Wójcik-Gryciuk Anna

Okulista

Wołoszczuk Krystyna

Radiodiagnosta

Wróblewska Małgorzata

Endokrynolog

Wróblewski Dariusz

Lekarz chorób wewnętrznych

Wypich Marcin Technik

Elektrokardiolog

Wyszyńska Elżbieta

Lekarz rehabilitacji medycznej

Zakrzewska Renata

Radiodiagnosta

Zalęska-Zydlewska Izabela

Kardiolog

Zegadło Arkadiusz

Radiolog

Dr n. med. Arkadiusz Zegadło jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada II stopień specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej, nadany w 2003 roku. Od początku drogi zawodowej związany jest z Zakładem Radiologii Lekarskiej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie przy ul. Szaserów. Przez kilka lat pracował i kierował Pracownią Ultrasonografii Dopplerowskiej CSK WIM.
Jest kierownikiem Pracowni Tomografii Komputerowej w WIM. Jego zainteresowania zawodowe i naukowe koncentrują się głównie w zakresie nowoczesnych technik obrazowania m.in. zastosowania badań kontrastowych w USG, tomografią spektralną, obrazowaniem naczyń wieńcowych w TK oraz badaniami perfuzyjnymi w Tomografii Komputerowej i Rezonansie Magnetycznym. Tematem jego pracy doktorskiej była diagnostyka dopplerowska tętnic pozagałkowych u chorych z jaskrą. Prowadzi kursy z badania USG oczodołu i gałki ocznej w ramach Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w Zamościu.

Ziółkowski Marcin

Ortopeda

Przyjmuje w Poradni Specjalistycznej MEDIQ Legionowo oraz w Warszawie.

Informacja: Kliknij na nagłówku aby zobaczyć szczegółowe informacje.